+48 535 855 009

Wózki dziecięce

Zippie Friend

Zippie Friend

Czasami znalezienie równowagi pomiędzy ceną a dobrą jakością jest bardzo trudne, dlatego dla tych, którzy takiej równowagi potrzebują stworzono w konkurencyjnej cenie, wysokiej jakości wózek aluminowy sładany krzyżakowo. Jest to nowy standard w grupie wózków dziecięcych - dostępny w 4 szerokościach siedziska, 3 wysokościach oparcia, 3 kolorach.... i wielu innych opcjach i parametrach, które pozwalają zbudować wózek dostosowany do potrzeb młodego użytkownika.
Dostępne szerokości siedziska: 30 / 32 / 34 / 36 cm
Waga wózka: od 12,2 kg
Maks. waga użytkownika: 75 kg


DO POBRANIA

Zippie RS

Zippie RS

Jest to wózek odznaczający się wyjątkowymi możliwościami w zakresie przechyłu siedziska (opatentowana technologia rotacyjnego przechyłu), łatwej i wszechstronnej regulacji, jak również zastosowania elementów spoza oferty firmy Sunrise lub wykonanych pod specjalne zamówienie klienta.
Funkcja regulacji głębokości siedziska umożliwia bieżące dostosowanie wózka na każdym etapie wzrostu dziecka lub postępującej choroby.
Dostępne szerokości siedziska: 30 - 40 cm
Waga wózka: od 18 kg
Maks. waga użytkownika: 125 kg


DO POBRANIA

Zippie Salsa

Zippie Salsa

Odkrywaj świat razem z wózkiem, który z łatwością dostosowuje się do Twoich potrzeb. Istnieje w nim możliwość zwiększania szerokości i głębokości siedziska wraz z rozwojem dziecka bez potrzeby montowania dodatkowych części. Siedzisko jest regulowane pod względem wysokości i kąta pochylenia, a dostępne dwa jego rodzaje dają możliwość lepszego dopasowania wózka do potrzeb użytkownika.
Doskonałe osiągi na zewnątrz i doskonała zwrotność w pomieszczeniach sprawiają, że obsługa wózka jest łatwa, a dotarcie do trudno dostępnych miejsc staje się o wiele prostsze.
Dostępne szerokości siedziska: 30 - 40 cm (w skokach co 2 cm)
Waga wózka: 115 kg
Maks. waga użytkownika: 75 kg


DO POBRANIA

Zippie Simba Generation 2015

Zippie Simba Generation 2015

Perfekcyjnie lekki wózek aluminiowy ze sztywną ramą o wadze całkowitej od 8 kg. Oznacza to łatwiejszą obsługę i manewrowanie wózkiem, co sprawia, że dziecko ma więcej energii na zabawę. Z ogromną ilością opcji, szerokim wyborem kolorów i siedziskiem, które rośnie razem z dzieckiem, jest to idealny wózek manualny dla małego użytkownika.
Dostępne szerokości siedziska: 22 - 36 cm (w skokach co 2 cm)
Waga wózka: od 8 kg
Maks. waga użytkownika: 65 kg


DO POBRANIA

Zippie wózek spacerowy

Zippie wózek spacerowy

Aluminiowa konstrukcja wózka daje gwarancję dużej wytrzymałości. Dwie pozycje odchylenia oparcia i regulowane podnóżki oraz dodatkowe opcje i akcesoria umożliwiają dostosowanie wózka do potrzeb użytkownika.
Tapicerka wykonana jest z „oddychającego”, łatwego do czyszczenia materiału. Wózek dostępny jest w trzech rozmiarach.
Dostępne szerokości siedziska: 32; 35,5; 40 cm
Waga wózka: od 10 kg
Maks. waga użytkownika: 40 kg


DO POBRANIA

Zippie wózek typu parasolka

Zippie wózek typu parasolka

Aluminiowa konstrukcja wózka daje gwarancję dużej wytrzymałości. Wózek oferuje dwie pozycje odchylenia oparcia oraz dwie pozycje podnóżka. Oparcie jest wzmocnione dodatkowo aluminiowym drążkiem.
Składanie wózka jest bardzo proste, co ułatwia przenoszenie i transport. Wózek dostępny jest w czterech rozmiarach i to sprawia, że można lepiej dopasować go do użytkownika.
Dostępne szerokości siedziska: 32, 36, 40 cm
Waga wózka: od 8 kg
Maks. waga użytkownika: 40 kg


DO POBRANIA

Zippie wózek typu parasolka / stałe oparcie

Zippie wózek typu parasolka / stałe oparcie

Wózek przeznaczony jest dla tych, którzy potrzebują oparcia mocowanego na stałe. Aluminiowa konstrukcja daje gwarancję dużej wytrzymałości, a dwie pozycje podnóżka sprawiają, że łatwiej dostosować wózek do potrzeb użytkownika. Składanie wózka jest bardzo proste, co ułatwia przenoszenie i transport.
Dostępne szerokości siedziska: 40 cm
Waga wózka: od 8 kg
Maks. waga użytkownika: 40 kg


DO POBRANIA

Zippie Youngster 3

Zippie Youngster 3

Odkryj nowe miejsca, znajdź nowych przyjaciół i baw się! Dzięki swojej konstrukcji Youngster 3 umożliwia to, a nawet więcej. Lata doświadczeń w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że ten składany krzyżakowo aluminiowy wózek dziecięcy znakomicie odpowiada potrzebom rodziców, opiekunów i użytkowników. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o styl - Youngster 3 nie jest wózkiem wagi lekkiej, jeśli chodzi o wagę - jak najbardziej jest!
Dostępne szerokości siedziska: 22 - 40 cm (w skokach co 2 cm)
Waga wózka: od 8,5 kg
Maks. waga użytkownika: 85 kg


DO POBRANIA

Do góry