+48 535 855 009

Wózki aktywne

Background Image

Wózki Quickie

Krypton F

Quickie Krypton F

Najlżejszy ze wszystkich składanych wózków

Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego postawiliśmy sobie za cel opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii, który będzie wizytówka naszej firmy i który będzie pokazywał nasze nieustanne dążenie do doskonałości. Łącząc najnowsze osiągnięcia inżynierii, stylowy design i doskonałej jakości materiały, stworzyliśmy najlepszy z dotychczasowych modeli - model Krypton F (dostępny również z ramą sztywną, jako Krypton R).

Wózek QUICKIE Krypton F to najlżejszy składany wózek. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy. Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, mogliśmy użyć tylko jednego materiału - popularnych w inżynierii lotniczej - włókien węglowych. Dzięki temu udało nam się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka.


Quickie Krypton R

Quickie Krypton R

Najlżejszy, w pełni regulowany, wózek ze sztywną ramą

Doskonale wiemy, że nowe modele wymagają specjalnych rozwiązań. Właśnie dlatego postawiliśmy sobie za cel opracowanie najlepszego wózka z serii Quickie w historii, który będzie wizytówka naszej firmy i który będzie pokazywał nasze nieustanne dążenie do doskonałości. Łącząc najnowsze osiągnięcia inżynierii, stylowy design i doskonałej jakości materiały, stworzyliśmy najlepszy z dotychczasowych modeli - model Krypton R (dostępny również w wersji z ramą składaną krzyżakową - model Krypton F).

Wózek QUICKIE Krypton R to najlżejszy składany wózek. W naszej firmie nie ma miejsca na kompromisy. Chcąc uzyskać najwyższy poziom funkcjonalności, mogliśmy użyć tylko jednego materiału - popularnych w inżynierii lotniczej - włókien węglowych. Dzięki temu udało nam się osiągnąć wyjątkową wytrzymałość i doskonałą zwrotność w pełni regulowanego wózka.


Quickie Helium

Quickie Helium

Ultra-lekki wózek inwalidzki o wysokiej wydajności

Nowa generacja Helium to kolejne innowacje obejmujące nowe funkcje i technologie, co przekłada się na niezwykle wytrzymały, sztywny i ultralekki wózek oferujący nieograniczone możliwości. Jego imponująca łatwość prowadzenia i natychmiastowe reakcje nawet na najlżejszy ruch użytkownika sprawiają, że Helium to idealny towarzysz w codziennym życiu.

Bez względu na miejsce, sytuację i cel podróży, na wózek Quickie Helium można liczyć w każdych okolicznościach.


Quickie Helium Pro

Quickie Helium Pro

Spawany i ultra-lekki wózek manualny o doskonałej stabilności

Spawany, ultra-lekki i całkowicie odświeżony wózek QUICKIE Helium Pro. Dzięki całkowicie spawanej ramie i nieruchomemu przyspawanym oparciu i osi, Helium Pro zapewnia doskonałą stabilność i wydajną jazdę. Waga wózka od 6,4 kg.


Quickie Neon 2

Quickie Neon 2

Indywidualista z osobowością

Zasadniczym elementem wózka Neon2 jest wzmocniona, unikatowa rama. Stabilny krzyżak oraz rury pod siedziskiem zapewniają wózkowi sztywność w czasie jazdy dzięki zredukowaniu elastyczności kół w ruchu – wszystko to bez utraty zalet, jakie daje składana rama. Unikalna rama otwarta z tyłu umożliwia oszczędność miejsca dzięki małym rozmiarom wózka po złożeniu. Odchylane podnóżki ułatwiają wsiadanie i zsiadanie z wózka, można je również zdemontować. Z dodatkową opcją składania oparcia do połowy otrzymujemy wyjątkowo kompaktowy zestaw, który zmieści się nawet do bardzo małego auta. Trwała, aluminiowa oś umożliwia prostą regulację wysokości tylnej części siedziska oraz dostosowanie środka ciężkości. Wózek łatwo dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Więcej informacji na temat dostępnych opcji znajduje się na formularzu zamówienia Neon2.


Quickie Xenon 2 FF

Quickie Xenon 2 FF

Ultralekki składany wózek aluminiowy

W jaki sposób składany wózek inwalidzki może ważyć jedynie 8,8 kg? Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów ramy, takich jak aluminium stosowane w lotnictwie oraz innowacyjnej technologii ShapeLoc, używanej wyłącznie w wózkach z serii Quickie.

Xenon² jest łatwy do złożenia, przeniesienia i przetransportowania. Do tego, został on zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą. Dzięki wysokiej klasy projektowi i innowacyjnym technologiom jazda wózkiem Xenon² oraz jego obsługa nie wymagają dużo siły i pozwalają użytkownikowi oszczędzać energię.


Quickie Xenon 2 Hybrid

Quickie Xenon 2 Hybrid

Najtrwalszy

Ze wzmocnioną ramą przednią, dla użytkowników o maksymalnej wadze do 140 kg i wadze poniżej 9,5 kg. Xenon² Hybrid jest łatwy do złożenia, przeniesienia i przetransportowania. Do tego, został on zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą. Dzięki wysokiej klasy projektowi i innowacyjnym technologiom jazda wózkiem Xenon oraz jego obsługa nie wymagają dużo siły i pozwalają użytkownikowi oszczędzać energię.


Quickie Xenon 2 SA

Quickie Xenon 2 SA

Najlżejszy składany wózek na świecie z odchylanymi podnóżkami

Waga wózka już od 10.3kg! Xenon² SA jest łatwy do złożenia, przeniesienia i przetransportowania. Osiąga najmniejszy rozmiar po złożeniu co znacznie ułatwia przewożenie wózka w samochodzie. Do tego, został zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą.

Dzięki wysokiej klasy projektowi i innowacyjnym technologiom jazda wózkiem Xenon² oraz jego obsługa nie wymagają dużo siły i pozwalają użytkownikowi oszczędzać energię.


Quickie Argon 2

Quickie Argon 2

Wózek na ramie sztywnej z możliwością pełnej regulacji

Nowy Argon² to idealne połączenie doskonałych parametrów wózka na ramie sztywnej i licznych możliwości regulacji. Taka charakterystyka stanowi integralną część nowocześnie wyglądającej, otwartej ramy. Argon² jest doskonałym kompanem podczas aktywnego trybu życia. Duży zakres regulacji wózka oznacza, że można go łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Argon² idealnie nadaje się dla osób, które wciąż rozwijają swoje umiejętności w zakresie jazdy i wymagają możliwości zmiany jego parametrów. Dzięki temu mamy pewność, że charakterystyka jego jazdy jest zawsze optymalna.


Quickie Life

Quickie Life

Wszechstronny wózek dla aktywnych

Dostępny w wersji ze stałymi lub odchylanymi podnóżkami. Dzięki pełnemu zakresowi regulacji i licznym opcjom w konfiguracji obu wersji ramy, wózek Life jest doskonałym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
Maks. waga użytkownika: 140 kg


Quickie Life R

Quickie Life R

Sportowy charakter

Dostępny w wersji ze stałym przodem lub odchylanymi podnóżkami. Wózek Life R ma konstrukcję modułową, co oznacza, że przód ramy można zmieniać tak, aby zwiększać głębokość siedziska lub modyfikować typ ramy.


Quickie Life RT

Quickie Life RT

Wózek na ramie sztywnej idealnie pasujący do potrzeb aktywnego nastolatka

Korzystaj z życia w pełni! Spotkanie z przyjaciółmi? Zabawa w parku? Life RT został stworzony by podkreślić indywidualność każdego nastolatka.

To mocny wózek, który oferuje wyjątkowe wsparcie we wszelkiego rodzaju działaniach. Bez względu na to, czy wybierzesz ramę ze stałymi czy odchylanymi podnóżkami - możesz być pewien (pewna), że znalazłeś (-aś) wózek, który do Ciebie pasuje.


Quickie Life T

Quickie Life T

Stylowy, nowoczesny, cool. Pasuje do aktywnego życia nastolatków.

Life T jest nie tylko wygodny w transporcie, ale również idealny do towarzyszenia Ci we wszystkich codziennych czynnościach.

Wózek zaprojektowany tak, by zapewnić komfort i spełnić potrzeby nastolatka. bez względu na to czy wybierzesz ramę ze stałymi czy odchylanymi podnóżkami - możesz być pewien (pewna), że znalazłeś (-aś) wózek, który do Ciebie pasuje.


Quickie Life i

Quickie Life i

Odpowiednio dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Szerokie możliwości regulacji wózka Life i sprawią, że jest to idealny wybór dla użytkowników z postępującymi schorzeniami neurologicznymi takimi jak udar, ALS czy stwardnienie rozsiane.

Wszechstronne funkcje dostosowawcze sprawiają, że Life i zawsze współgra ze zmieniającymi się wymaganiami użytkownika.


Quickie Helix 2

Quickie Helix 2

Konfigurowalny wózek manualny.

Wózek aluminiowy, manualny do żytku codziennego, charakteryzujący się trwałą i niezawodną konstrukcją. Takie elementy, jak regulowana wyoskość i głębokość siedziska, regulowana wysokość oparcia, regulacja środka ciężkości i kąta siedziska w połączeniu z podłokietnikami o regulowanej długości i podnóżkami z regulacją kąta, zapewniają optymalne parametry ergonomiczne, umożliwiające aktywne korzystanie z wózka. Dla użytkowników mniej aktywnych dostępne są opcje obejmujące między innymi oparcie leżakowe o regulowanym kącie nachylenia i komfortowe siedzisko.

Background Image

Wózki Panthera

Panthera U3

Panthera U3

- ergonomiczny, zwarty i zwrotny wózek dla aktywnych użytkowników
- zwężony i lekko cofnięty przód ramy ułatwia manewrowanie w ciasnych miejscach
- szeroki zakres regulacji wózka
- duży wybór wyposażenia i akcesoriów
- płynna regulacja wyważenia wózka, kąta pochylenia oparcia oraz regulacja wysokości podnóżka


Panthera S3

Panthera S3

- najbardziej wszechstronny wózek z rodziny panthera
- trzy wersje długości ramy: standard, short – dla osób niskich, large – dla osób wysokich
- możliwość dopasowania wózka do osób o bardzo zróżnicowanej budowie ciała
- wiele opcji wyposażenia i akcesoriów pozwala na dostosowanie wózka do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika
- wyposażenie dodatkowe nie zmniejsza doskonałych właściwości jezdnych
- montaż akcesoriów tylko nieznacznie wpływa na wagę wózka


Panthera Micro

Panthera Micro

- jedyny prawdziwie aktywny wózek dla najmłodszych
- zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb rozwoju psycho-motorycznego dzieci
- niezwykle łatwy w napędzaniu i transporcie
- wózek stabilny i bezpieczny
- zabezpieczenie przeciwwywrotne i duży kąt pochylenia kół w standardzie
- dzięki jednemu kółku przedniemu oraz ustawieniu pod kątem kół tylnych niesamowicie zwrotny i dynamiczny


Panthera X

Panthera X

- Najbardziej zaawansowany technologicznie wózek aktywny
- Pierwszy wózek aktywny na świecie z ramą w całości wykonaną z włókna węglowego
- Ekstremalnie lekki – całkowita waga wózka to zaledwie 4,4 kg
- Waga transportowa to tylko 2,1 kg – niesamowicie łatwy do samodzielnego wkładania do samochodu
- Możliwość regulacji wyważenia wózka za pomocą oparcia (4 pozycje ustawienia oparcia)
- Regulacja wysokości podnóżka i płynna regulacja kąta nachylenia oparcia


Panthera S3 Swing

Panthera S3 Swing

- pierwszy lekki wózek aktywny z odpinanymi podnóżkami
- doskonała propozycja dla osób używających nóg w pewnym zakresie oraz dla osób po amputacjach
- sztywna rama gwarantuje doskonałe właściwości jezdne
- odpinane podnóżki czynią wózek niezwykle zwrotnym w pomieszczeniach i wygodnym w transporcie
- kąt siedziska 4° gwarantuje stabilność siedzenia i jednocześnie ułatwia wstawanie
- możliwość montażu pełnej gamy akcesoriów i dopasowania wózka do warunków fizycznych użytkownika


Panthera S3 Large

Panthera S3 Large

- najbardziej wszechstronny wózek z rodziny panthera
- trzy wersje długości ramy: standard, short – dla osób niskich, large – dla osób wysokich
- możliwość dopasowania wózka do osób o bardzo zróżnicowanej budowie ciała
- wiele opcji wyposażenia i akcesoriów pozwala na dostosowanie wózka do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika
- wyposażenie dodatkowe nie zmniejsza doskonałych właściwości jezdnych
- montaż akcesoriów tylko nieznacznie wpływa na wagę wózka


Panthera U3 Light

Panthera U3 Light

- Jeden z najlżejszych wózków inwalidzkich na świecie
- 3800 g waga transportowa
- 6200 g waga całkowita z kołami spox x
- idealny dla aktywnych, doświadczonych użytkowników
- zwarta konstrukcja gwarantująca lekkość, zwrotność i łatwość składania
- koła spinergy, kieszeń pod siedzenie i hamulec centralny w wyposażeniu standardowym
- możliwość montażu zabezpieczeń przeciwwywrotnych
- możliwość regulacji wyważenia wózka
- regulacja wysokości podnóżka i płynna regulacja kąta nachylenia oparcia


Panthera Bambino

Panthera Bambino

- ekstremalnie lekki i łatwy w napędzaniu wózek dla dzieci
- wózek specjalnie zaprojektowany dla dzieci z myślą o ich komforcie i bezpieczeństwie
- konstrukcja zapewniająca doskonałe właściwości jezdne z jednoczesnym zachowaniem stabilności wózka i użytkownika
- szeroki zakres regulacji wózka z regulacją wysokości oparcia włącznie
- zabezpieczenia przeciwwywrotne w wyposażeniu standardowym
- szeroka gama wyposażenia i akcesoriów


Panthera S3 Short

Panthera S3 Short

- najbardziej wszechstronny wózek z rodziny panthera
- trzy wersje długości ramy: standard, short – dla osób niskich, large – dla osób wysokich
- możliwość dopasowania wózka do osób o bardzo zróżnicowanej budowie ciała
- wiele opcji wyposażenia i akcesoriów pozwala na dostosowanie wózka do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika
- wyposażenie dodatkowe nie zmniejsza doskonałych właściwości jezdnych
- montaż akcesoriów tylko nieznacznie wpływa na wagę wózka


Background Image

Wózki Ottobock

Ottobock Avantgarde DS

Ottobock Avantgarde DS

Nowoczesny, aktywny i lekki

To już czwarta generacja popularnego produktu, to dla nas powód do dumy. Przede wszystkim nowy Avantgarde jest znacznie lżejszy od swojego poprzednika. Masa własna elementów została zmniejszona, a sam model wózka uległ zmianie, nie tracąc przy tym swoich atutów.

Poza niską masą, Avantgarde DS wyróżnia się małym rozmiarem po złożeniu, jednocześnie oferując aktywnym użytkownikom szeroki wybór opcji. Kompaktowy design i zintegrowany podnóżek sprawiają, że Avantgarde DS jest najlżejszym modelem w swojej serii.


Ottobock Zenit R CLT

Ottobock Zenit R CLT

Zwiększona dynamika i wydajność

Wózek inwalidzki Zenit R dla aktywnych użytkowników wykazuje nieprzeciętne właściwości jezdne i jest łatwy w obsłudze.

Niska waga i wysoka stabilność zwiększa efektywność i dynamikę jazdy.


Ottobock Avantgarde DV

Ottobock Avantgarde DV

Imponująco lekki

Głównym atutem czwartej generacji wózka inwalidzkiego Avantgarde jest dopasowanie do potrzeb aktywnych użytkowników. Dzięki ich sugestiom przyjrzeliśmy się bliżej sprawdzonemu i popularnemu Avantgarde i udoskonaliliśmy go. Dzięki niskiej masie i małym rozmiarom jest jeszcze bardziej atrakcyjny, nie tracąc przy tym swoich poprzednich zalet.

Dzięki demontowanym i odchylanym podnóżkom można podjeżdżać bliżej do przedmiotów takich jak meble czy wanna. Podnóżki mogą być składane do wewnątrz lub na zewnątrz. Co więcej, wózek można napędzać przy pomocy nóg - w tym celu wystarczy zdemontować podnóżki.

Dzięki licznym indywidualnym opcjom dopasowania, Avantgarde DV może zostać Państwa codziennym towarzyszem.


Ottobock Invader

Ottobock Invader

Indywidualizm bez kompromisów

Rama o konstrukcji szkieletowej, komfort jazdy plus indywidualizm. Kiedy nasi eksperci biorą sprawy w swoje ręce, w użytkowników wstępuje nowa energia.

W słusznej sprawie: indywidualiści wymagają wózka do aktywnego użytku który będzie idealnie do nich pasował. Wózek Invader konstruowany jest całkowicie według Państwa wymiarów. Kształt ramy siedziska może być uformowany zgodnie z Państwa anatomią, tak jak tapicerka oparcia. Sportowy kształt ramy łączy w sobie niezwykłą wytrzymałość z lekkością - i jest wyprodukowany w Niemczech.


Ottobock Invader Wave

Ottobock Invader Wave

Wózek na sztywnej ramie

Wózek Invader Wave jest idealnie dopasowany do Państwa potrzeb już na etapie produkcji, ponieważ wszystkie jego wymiary są na indywidualne zamówienie. Jednocześnie, tworzywo 7020 T6, najtwardszy spawalny stop aluminium sprawia, że wózek jest niezwykle solidny i spełnia wszystkie stawiane mu wymagania. Dynamiczny kształt ramy wózka o otwartej konstrukcji łączy minimalistyczny wygląd z małym rozmiarem transportowym.

To wszystko sprawia, że Invader Wave o trwale spawanej ramie jest idealny do przewożenia w środkach transportu. Tapicerki oparcia i siedziska zostały wykonane z elastycznego, odkształcalnego materiału.


Ottobock Motus

Ottobock Motus

Funkcjonalność w parze z konstrukcją

Motus to adaptacyjny wózek inwalidzki, który można dostosować do indywidualnych preferencji. Szybko nastawne, pochylane podnóżki i tył o regulowanej wysokości pozwalają na bardziej wygodne siedzenie. Opcjonalnie dostępny jest także wózek Motus z kompaktową, stałą ramą przednią i podnóżkiem w postaci pojedynczego aluminiowego panela.

Zawsze w ruchu? Adaptacyjny wózek inwalidzki Motus można szybko składać w celu łatwego transportowania i przechowywania, oszczędzając czas i energię.


Ottobock Start M2

Ottobock Start M2

Aluminiowy, lekki, uniwersalny

Wózek inwalidzki Start M2 można złożyć całkowicie według własnych życzeń i wymagań. Lekką aluminiową ramę można zamówić w jednym z 6 podstawowych kolorów, zarówno metalicznych jak i matowych. Jeśli jesteś bardzo aktywny, możesz wybrać pojedynczą aluminiową płytkę podnóżka albo tradycyjne dzielone podnóżki. Wybór opcjonalnych akcesoriów jest naprawdę szeroki: wózek Start M2 można wyposażyć w podnoszone podnóżki z regulacją, oparcie z regulowanym kątem pochylenia lub wąs antywywrotny dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Dodatkowo można wybrać uchwyty z regulacją wysokości lub stopki do przechyłu ułatwiającej pokonywanie stopni. Dodatkowo każdy wózek jest wyposażony standardowo w regulację głębokości siedziska.


Ottobock Ventus

Ottobock Ventus

Wymagania odnośnie wózka inwalidzkiego są różne. Tak różne, jak różni są ludzie.

Dla niektórych istotna jest zwarta i lekka konstrukcja, dla innych stabilność jak i kształt czy kolor. Pozostali natomiast przywiązują wagę do komfortu i obsługi wózka inwalidzkiego. Jednakże jedno łączy wszystkich użytkowników: życzenie uzyskania najwyższego stopnia mobilności z jej wszystkimi aspektami, tak by swobodnie i samodzielnie oddawać się swoim pasjom.


Ottobock Zenit

Ottobock Zenit

Zenit - nowoczesny aktywny wózek o przełomowej konstrukcji

Wózek inwalidzki Zenit o składanej konstrukcji posiada wygląd i cechy wózka na sztywnej ramie. Dzięki opatentowanemu systemowi o nazwie Easy-Go, Zenit może być złożony szybko przy małym wysiłku. Jest to produkt idealny dla aktywnych użytkowników i osób często korzystających z samochodu. Rewolucyjność tej konstrukcji polega na połączeniu cech wózka aktywnego na sztywnej ramie z wózkiem składanym.

Co więcej, wózek inwalidzki Zenit zadziwia swoją niską masą i minimalistycznym wyglądem. Wózek dostępny jest w każdym kolorze oferowanym przez Ottobock, oraz w dwóch wersjach ramy (aluminiowej i karbonowej). Dodatkowe opcje indywidualne sprawiają, że Zenit jest idealnym codziennym towarzyszem.

Background Image

Wózki Vermeiren

V300 Active

Vermeiren V300 Active

Wózek ze stopów lekkich

Wózek dla osób , które oczekują czegoś więcej od zwykłego wózka do samodzielnego poruszania się. Jest to konstrukcja krzyżakowa wykonana z aluminium konfigurowalna. Idealny dla osób , które pierwszy raz siadają na wózek o aktywnym zacięciu. V300 Active to trwała i solidna konstrukcja. Bogata gama opcji dodatkowych pozwala dopasować wózek do indywidualnych wymagań użytkownika.

Zastosowanie adaptera koła tylnego jak w wózkach aktywnych umożliwia zmianę środka ciężkości w dużym zakresie i w ten sposób polepszyć manewrowalność wózka , poczuć się bardziej swobodnie.


Vermeiren Trigo S

Vermeiren Trigo S

Wózek aktywny składany

Doskonały i wszechstronny wózek dla osób funkcjonujących na co dzień w sposób aktywny. Wykonany z rury aluminiowej o przekroju trójkątnym wzmacnia konstrukcję i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne jakie mogą powstać podczas uderzenia. Doskonały stosunek możliwości adaptacyjnych do wagi wózka. Wózek daje ogromne możliwości dopasowania indywidualnego do użytkownika i wszystko przy stosunkowo niskiej wadze.

Wersja „S” to bardziej sportowy charakter. Podnóżki są zintegrowane z ramą , a wybór ramy z 80° kątem zgięcia kolan jeszcze bardziej stwarza uczucie , że jedzie się na wózku ze sportowym zacięciem.

Unikalny adapter kół tylnego umożliwia w szerokim zakresie regulację środka ciężkości od pasywnego do aktywnego i wysokości siedziska od ziemi. Najbardziej interesująca jest funkcja regulacji pochylenia kół od 0° do 6° i to już w standardowym wyposażeniu.


Vermeiren Trigo T

Vermeiren Trigo T

Wózek aktywny składany

Doskonały i wszechstronny wózek dla osób funkcjonujących na co dzień w sposób aktywny. Wykonany z rury aluminiowej o przekroju trójkątnym wzmacnia konstrukcję i uodparnia na uszkodzenia mechaniczne jakie mogą powstać podczas uderzenia. Doskonały stosunek możliwości adaptacyjnych do wagi wózka. Wózek daje ogromne możliwości dopasowania indywidualnego do użytkownika i wszystko przy stosunkowo niskiej wadze.

Wersja „T” wyposażona jest w podnóżki demontowalne. Wybór kąta zgięcia podnóżka 70°,80°, 90°, pozwoli dobrać najodpowiedniejszy model do stylu i oczekiwań konkretnej osoby.

Unikalny adapter kół tylnego umożliwia w szerokim zakresie regulację środka ciężkości od pasywnego do aktywnego i wysokości siedziska od ziemi. Najbardziej interesująca jest funkcja regulacji pochylenia kół od 0° do 6° i to już w standardowym wyposażeniu.


Vermeiren Sagitta

Vermeiren Sagitta

Wózek ze stopów lekkich aktywny

Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą , która się uczy, pracuje , korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie . Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie -Sagitta.

BALANS-Idealnie wyważony środek ciężkości pozwala na doskonałą , precyzyjną manewrowalność.

KONSTRUKCJA- 'złoty podział' maksymalnie uproszczona konstrukcja, optymalna proporcja elementów, które są ruchome w stosunku do stałych elementów ramy daje niewyobrażalną trwałość i wytrzymałość oraz piękno samo w sobie. Idealny ład.

LEKKI I KOMPAKTOWY- wózek wykonany z aluminium -całkowita waga razem z kołami tylnymi to 9,5 kg- To konstrukcja , która będzie towarzyszyć ci w każdym momencie twojego aktywnego życia. Sagitta powstała przy zaangażowanej współpracy użytkowników i nie ma mowy aby wózek nie spełniał oczekiwań jeżeli chodzi o mobilność i wygodę.

Oś koła tylnego -system zmiany środka ciężkości wózka oraz różne kąty nachylenia kół tylnych 0°,2°,4°,6°, 8°,10°.

Kąt oparcia- unikatowy system płynnej zmiany kąta nachylenia oparcia w zakresie -7°+7°.

Oparcie i siedzisko-możliwość zmiany napięcia siedziska i oparcia za pomocą taśm velcro.

Trójstopniowa regulacja wysokości oparcia.

Oparcie wyprofilowane ułatwiające wentylację, wykonane ze specjalnego super wytrzymałego materiału technicznego CORDURA®.

Wózek na zdjęciu wyposażony w opcje dodatkowe: orteza tułowia TARTA® oraz koła SPINERGY.


Vermeiren Sagitta SI

Vermeiren Sagitta SI

Wózek ze stopów lekkich aktywny z regulowanym kątem siedziska

Dynamika i Aktywność. Jeśli jesteś osobą , która się uczy, pracuje , korzysta ze wszelkich uroków jakie daje życie . Nie siedzi w domu ale żyje w sposób dynamiczny i stosuje wysokie wymagania do sprzętu jaki używa to my mamy dla ciebie rozwiązanie -Sagitta.

Model SAGITTA Si charakteryzuje się tym , że posiada zmienny kąt siedzenia. Istotna cecha dla tertraplegików żeby stabilnie i bezpiecznie siedzieć.

BALANS-Idealnie wyważony środek ciężkości pozwala na doskonałą , precyzyjną manewrowalność.

KONSTRUKCJA- 'złoty podział' maksymalnie uproszczona konstrukcja , optymalna proporcja elementów , które są ruchome w stosunku do stałych elementów ramy daje niewyobrażalną trwałość i wytrzymałość oraz piękno samo w sobie. Idealny ład.

LEKKI I KOMPAKTOWY- wózek wykonany z aluminium -całkowita waga razem z kołami tylnymi to 9,5 kg- To konstrukcja , która będzie towarzyszyć ci w każdym momencie twojego aktywnego życia. Sagitta powstała przy zaangażowanej współpracy użytkowników i nie ma mowy aby wózek nie spełniał oczekiwań jeżeli chodzi o mobilność i wygodę.

Oś koła tylnego -system zmiany środka ciężkości wózka oraz różne kąty nachylenia kół tylnych 0°,2°,4°,6°, 8°,10°.

Kąt oparcia- unikatowy system płynnej zmiany kąta nachylenia oparcia w zakresie -7°+7°.

Oparcie i siedzisko-możliwość zmiany napięcia siedziska i oparcia za pomocą taśm velcro.

Trójstopniowa regulacja wysokości oparcia.

Oparcie wyprofilowane ułatwiające wentylację, wykonane ze specjalnego super wytrzymałego materiału technicznego CORDURA®.


Background Image

Wózki GTM Mobill

GTM Mustang

GTM Mustang

Jeden z najnowszych modeli w stajni GTM

spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowanie nowoczesnych technologii, w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów i precyzją wykonania, dają lekki, a zarazem bardzo wytrzymały produkt najwyższej klasy.

Wózek o regulowanym położeniu środka ciężkości i wysokości podnóżka. Dzięki otwartej budowie ramy i składanemu oparciu typu „lock-down”, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca w transporcie.

Wózek GTM Mustang występuje w wersji tzw. standardowej, gdzie wymiary, takie jak kąt siedziska, wysokość wózka, długość siedziska i długość wózka, są do wyboru z typoszeregu (tabela poniżej), a także w wersji indywidualnej, gdzie wszystkie wymiary są wykonywane na życzenie klienta. Zarówno w wersji standardowej, jak i indywidualnej, klient ma możliwość wyboru wyposażenia ze wszystkich dostępnych opcji.


GTM 1

GTM 1

Klasyczny wózek o zamkniętej budowie ramy.

Bardzo wytrzymały, a zarazem lekki i estetyczny, wykonany z wysokiej jakości aluminium.

Regulacja położenia środka ciężkości oraz możliwość doboru optymalnych dla każdego użytkownika parametrów, pozwala zadowolić zarówno początkujących jak i bardziej doświadczonych użytkowników.


Do góry